ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10583656
nr 1058 3656
20-tal, höjd: 82 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:52:21
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)